Překlady - Jazykové kurzy

český a nizozemský jazyk

' Knowledge of languages is the doorway to wisdom.'

    – Roger Bacon

O nás

Narodila jsem se a vyrostla v České republice a od roku 1997 žiji se svým manželem, který je nizozemského původu, a dvěma dětmi v Nizozemsku ve městě ’s-Hertogenbosch.

 

Na Vysoké škole ekonomické v Praze jsem vystudovala obor Mezinárodní vztahy. Po ukončení studia jsem s manželem téměř čtyři roky žila v jižní Francii, kde jsem pracovala u mezinárodní firmy.

 

V roce 1997 jsme se přestěhovali do Nizozemska a po narození první dcery jsem se rozhodla být několik let matkou na plný úvazek. V té době jsem přemýšlela, jakou práci bych mohla dobře zkombinovat s péčí o rodinu a začala jsem se zajímat o překladatelskou a tlumočnickou činnost.

 

V roce 2003 jsem v Nizozemsku získala překladatelskou licenci pro jazykovou kombinaci čestina-nizozemština a v té době jsem také začala nabízet jazykové kurzy. V roce 2012 jsem na Fontys Hogescholen v Nizozemsku absolvovala studium Lektor nizozemštiny pro cizince (NT2). Od roku 2013 vyučuji  nizozemštinu pro cizince na Koning Willem I College v ’s-Hertogenbosch. Dále poskytuji soukromé a firemní jazykové kurzy nizozemštiny.

 

Již více než 20 let žiji a pracuji ve dvou jazycích a kulturách, které jsou pro mě velkým obohacením a inspirací.

 

 

Překlady -

Bohemian Relations se zabývá překladatelskou činností z/do nizozemštiny v kombinaci s češtinou. Nabízíme (soudně ověřené) překlady různých dokumentů, jako jsou například  rodné a oddací listy, smlouvy, diplomy, certifikáty, notářské zápisy apod. Kromě soudního ověření je možné nechat překlady opatřit doložkou Apostille, která zajišťuje vyšší stupeň ověření.

Jazykové kurzy -

Naše jazykové kurzy nabízíme v Nizozemsku a jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Kurzy probíhají formou soukromých či skupinových lekcí.

Obsah kurzů přizpůsobujeme individuálním přáním a úrovni každého zájemce či skupiny.

čist dále »

čist dále »

Reference -

Kontakt

T              + 31 - (0)736444727

M             + 31 - (0)628258624

E-mail:    info@bohemianrelations.com

 

 

 

 

KvK: 52187144

Nizozemský Registr soudních tlumočníků a překladatelů - Wbtv č.: 4295

 

 

Naši klienti -

čist dále »

Jana Gilbersová

 

soudní překladatelka a lektorka

českého a nizozemského jazyka

 

 

Milrooijseweg 9

5258 KE Berlicum

Nizozemsko

Copyright © 2019 Jana Gilbersová. Website design Mariska Gilbers.